• Okresné kolo vo florbale chlapcov

• 21.03.2024 11:45
      • Dňa 20. 3. 2024 sa v športovej hale v Badíne uskutočnilo okresné kolo vo florbale chlapcov. Náš tím sa po víťazstve v základnej skupine prebojoval do semifinále, kde sme porazili Spojenú školu Kremnička a postúpili do finále, kde sme sa stretli s GJGT. Zápas to bol ako remeň, nerozhodlo sa ani v riadnom hracom čase. Nasledovalo 5 minútové predĺženie a v ňom sme dostali rozhodujúci gól 9 sekúnd pred koncom! Chlapci boli z takejto prehry veľmi smutní, ale za predvedený výkon si zaslúžia veľkú pochvalu. Náš tím nastúpil v zložení: Matej Babčan 3. C, Marcel Bukovčan 2. C, Michal Duraj 1. B, Petr Eliaš 1. C, Marko Filipko 4. D, Martin Knoško 2. C, Martin Konôpka 4. C, Marcel Koppa 1. B, Taras Lukashenko 2. C, Martin Pančík 2. C, Michal Števkov 4. B, Dominik Valent 3. C.