• Veslársky maratón

• 16.12.2013 08:56
      • Dňa 11.12.2013 sa na našej škole uskutočnil III. ročník veslárskeho maratónu.
      •  Zúčastnili sa ho dva tímy, ktoré tvorili 7- členné družstvá študentov a pedagógov.

Študenti nastúpili v zostave: Silvia Longauerová 3.B, Daniela Macková 4.A, Miroslav Gajdoš 4.B, Martin Cesnak 4.B, Samuel Babjak 3.B, Jakub Villant 3.C a (minuloročný maturant) Ivan Janečko.

Za pedagógov z našej školy veslovali: Marcela Slančíková a Roman Kamas.

V najnapínavejších pretekoch v celej histórii sa zrodil najtesnejší výsledok. Tím pedagógov vyhral s náskokom 8,5 sekundy, čo pri maratóne predstavuje asi  50 metrov. Výsledný čas pedagógov bol 2:37:39,8 a  študentov 2:37:48,2.

Obidva tímy boli za svoje výkony odmenené vecnými cenami, ktoré venovalo RZ pri GAS.

Všetkým zúčastneným k dosiahnutému výsledku blahoželáme

a už teraz sa tešíme na IV. ročník!