• Exkurzia

• 28.10.2014 08:17
      • v Železiarňach Podbrezová a.s.
      •  2. a 19. mája   žiaci druhých ročníkov absolvovali exkurziu v Železiarňach Podbrezová a.s.  Bližšie sa pozreli na výrobu oceľových rúr, a to od úplného začiatku a tavenia v peciach až po finálne produkty. Pozreli si starý aj nový závod. Študenti exkurziu hodnotili pozitívne, bola pre nich dobrým spestrením učiva.

Dňa 19.5.2014 sa  žiaci prvých ročníkov zúčastnili exkurzie v Kremnici a Žiari nad Hronom. Navštívili kremnickú štôlňu Andrej. V Žiari nad Hronom si pozreli budovu hvezdárne a priblížili si vesmír a jeho zaujímavosti. Poslednou zastávkou bola výrobná hala solárnych panelov. Solárne panely sú v tejto dobe veľmi žiaducim produktom. Žiakom sa exkurzia páčila a podobné exkurzie by vďačne  privítali aj v budúcnosti.

foto v galérii