• Obľúbený crossfit znovu bodoval...!

• 20.11.2014 12:04
      • Súťaž v čoraz obľúbenejšom crossfite neobišla ani našu školu. Na tradíciu školských športových zápolení nadviazala pekná akcia dňa 6.11.2014.
      • Za spolupráce študentov z UMB si náročné disciplíny vyskúšalo 5 študentiek a 9 študentov.

Výsledky slávnostne vyhlásila riaditeľka školy PaedDr.I.Šanderová nasledovne:

Dievčatá: 1.Slančíková Evka, 1.A
                       2. Tomková Lucia, 4.E
                       3. Hudáková Adriana, 3.C
        Chlapci:
                       1.Nigríni Martin, 4.B
                       2.Ridzoň Matúš, 3.B
                       3.Hudec Richard, 4.D

Všetkým, ktorí prekonali samých seba, blahoželáme. Klobúk dolu pred výkonmi najlepších.

Na záver pripomínam, že pokiaľ si trúfate, trénujte, pretože v zime nás čaká ďalší pretek v crossfite, silovom a kondičnom programe vyvinutom na to, aby ľudia získali perfektnú kondíciu.

PaedDr.R.Kamas