• ROMAN CROSSFIT CHALLENGE

• 09.01.2015 09:19
      • Súťaž v náročnom crossfite sa stáva vďaka PaedDr. Romanovi Kamasovi na našej škole tradíciou. Predvianočná nálada prítomných, perfektná atmosféra divákov a výborné výkony účastníčok a účastníkov nechýbali ani na jeho treťom ročníku dňa 17.12. 2014 v telocvični GAS.

• Uskutočnil sa opäť pod taktovkou nášho obľúbeného telocvikára, ktorému pomáhala PhDr. Marcela Slančíková a bývalý žiak školy Mgr. Michal Murgaš.

O zaujímavé ceny súťažilo 8 študentiek a 14 študentov. S akými výsledkami sa súťaž v zápolení, ktoré rozvíja kondíciu, pričom sa kombinujú rôzne tréningové metódy a náradie, skončila?

Dievčatá

1. Alžbeta Hiľovská (IV.C)                4min 18,9 sec
        2. Lucia Tomková (IV.E)     4min 25,8 sec
        3. Eva Slančíková (I.A)        4min 33,1 sec

Chlapci

1. Matúš Ridzoň (III.B)       5min 19,3 sec
        2. Martin Kupec (I.D)          5min 37,4 sec
        3. Richard Hudec (IV.D)     5min 42,5 sec

Ďakujeme všetkým zúčastneným, ktorí prekonali samých seba, o to totiž v športe, a zvlášť v crossfite, ide.

V lete 2015 docrossfitovania, priatelia...

CrossFit je športové odvetvie, program na rozvoj kondície, kombinujúci rôzne tréningové metódy a náradie. Využíva sa v ozbrojených zložkách, špeciálnych jednotkách, v tréningu bojových umení a v športovej príprave. V poslednom čase si získava čoraz viac priaznivcov aj medzi bežnou populáciou