• Francúzsky jazykový certifikát DELF/DELF junior

• Učíš sa po francúzsky? Spolu s Alliance Française Banská Bystrica Ťa naši učitelia pripravia na Školský DELF/ DELF junior - diplomy vydávané francúzskym ministerstvom školstva, ktoré doložia Tvoju úroveň jazykových znalostí. Tento diplom je oficiálny doklad, ktorý existuje v 4 úrovniach podľa SERRJ, je uznávaný všade vo svete a má celoživotnú platnosť.

• ISIC

• Vážení rodičia,

pre kompletné využitie Preukazu ISIC/EURO26 je potrebné, aby Vaše dieťa malo preukaz platný na aktuálny školský rok. Platnosť preukazu sa označuje nalepením aktualizačnej známky ISIC 09/2019. Cena známky je 10€. Skontrolujte, prosím, platnosť na preukaze Vášho dieťaťa.

• Slávnostné otvorenie školského roka

• 3.9.2018 sme za účasti predsedu BBSK pána Ing. Jána Luntera a ďalších vzácnych hostí slávnostne zahájili nový školský rok 2018/2019. Prvákom prajeme, aby sa im u nás darilo a páčilo, druhákom a tretiakom želáme množstvo nových vedomostí a skúseností a maturantom veľa síl na zavŕšenie ich posledného dôležitého kroku na GAS :)