• Hokej GAS vs GJGT

• Do galérie Hokej GAS vs GJGT boli pridané fotografie.

• Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo - výsledky

• V stredu 16. januára 2019 sa uskutočnilo okresné kolo Olympiády z anglického jazyka. Ďakujeme obom zúčastneným a víťazke srdečne blahoželáme. Veríme, že nás bude úspešne reprezentovať v krajskom kole. Jej meno nájdete v sekcii Úspechy a ocenenia.

• Zahlasuj aj ty za premenu átria na oázu školy - projekt Biodiverzita

• Dňa 19.11 sa vybraní žiaci s pani profesorkou T. Roth zúčastnili workshopu na tému Biodiverzita. Žiaci spoločne s odborníkmi rozoberali absenciu zelene na našej škole a v jej okolí. Na workshope boli prezentované návrhy, ako túto neradostnú  situáciu zmeniť. Workshopu predchádzalo vyhlásenie súťaže "Biodiverzita do škôl" nadáciou Ekopolis  s jej partnermi Veolia a.s. a Stredoslovenskou vodárenskou prevádzkovou spoločnosťou a.s. Biodiverzita_projekt.doc​​​​​​​

• Hviezdoslavov Kubín 2019

• Dňa 23.1. 2019 sa uskutoční školské kolo v prednese poézie a prózy. Súťaž sa uskutoční na Evanjelickej fare v Radvani o 9:00 hod. Každý, kto má záujem, nech sa prihlási u svojej vyučujúcej SJL.

• Deň otvorených dverí

• DOD sa uskutoční 06.02.2019.

harmonogram: 8,00 - 8,30 prezentácia vo vestibule školy,  8,30 - 9,15 - program v sále GAS,  9,15 - 11,00 - prehliadka školy - 16 stanovíšť

Všetci ste srdečne vítaní! :)

​​​​​​​Bližšie informácie : lubica.dankova@gasbb.sk

• 100 rokov GAS

• V roku 1919 naše gymnázium dostalo pomenovanie Gymnázium Andreja Sládkoviča, ktoré hrdo nesie aj dnes. Oslavy na našej škole vyvrcholia vo februári 2019 a dovtedy by sme chceli nájsť čo najviac našich absolventov.

Absolventi, prosím zaregistrujte sa! ...a nezabudnite dať vedieť aj ďalším.

Našich absolventov si môžete pozrieť tu.

• Vianočný kvíz

• Dňa 17. decembra 2018 sa v priestoroch GAS uskutočnil 2. ročník zábavno-vedomostného kvízu na tému Vianoc, ktorý preveril  nielen vedomosti, ale aj zručnosti našich žiakov. Vianočného kvízu sa zúčastnilo 27 súťažiacich. Súčasťou podujatia bola aj vianočná tvorivá dielňa s možnosťou výroby dekorácií. viac

• Vianočný kvíz

• Do galérie Vianočný kvíz boli pridané fotografie.

• Vianočná akadémia 2018

• Do galérie Vianočná akadémia 2018 boli pridané fotografie.

• Roman Winter crossfit 2018 - výsledky

• Dňa 18.12.2108 sa uskutočnil už 8.ročník podujatia Roman Winter crossfit 2018, na ktorom sa zúčastnilo spolu 18 súťažiacich (10 chlapcov a 8 dievčat).

• DSD II- Nemecký jazykový diplom stupňa II

• Dňa 17.12.2018 sa konali ústne skúšky DSD II (Nemecký jazykový diplom II), ktorých sa zúčastnili štyria žiaci našej školy zo IV.A a IV.C triedy. Všetci štyria žiaci predviedli svoje znalosti z nemeckého jazyka a tieto ústne skúšky úspešne zvládli, k čomu im srdečne blahoželáme. Znalosti preverili : pani lektorka S.Depuydt, Mgr. V. Solivajová a Dipl.- Lehrer  C. Faško. Skúšky prebehli vo veľmi  prijemnej atmosfére na našom gymnáziu.

• Vianočná Viedeň

• Ako každý školský rok, tak aj tento rok, žiaci našej školy 12.12.2018 navštívili „Vianočnú Viedeň“.

• Mikuláš 2018

• Do galérie Mikuláš 2018 boli pridané fotografie.

• Vianočná Viedeň 2018

• Do galérie Vianočná Viedeň 2018 boli pridané fotografie.

• Olympiáda v ruskom jazyku

• Do galérie Olympiáda v ruskom jazyku boli pridané fotografie.

• Olympiáda v ruskom jazyku - výsledky

• Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zúčastnili ORJ a víťazkám v kategóriách B1 a B2 želáme veľa úspechov v krajskom kole. Ich mená nájdete v sekcii Úspechy a ocenenia.

• DSD II- Nemecký jazykový diplom stupňa II

• Do galérie DSD II- Nemecký jazykový diplom stupňa II boli pridané fotografie.

• Roman Winter Crossfit 2018

• Do galérie Roman Winter Crossfit 2018 boli pridané fotografie.