• Návšteva pani Dr. C. Popov-Jenninger na našej škole

• 06.10.2024 18:47
      • Dňa 24.09.2024 nás poctila svojou návštevou aj nová odborná poradkyňa/koordinátorka pre nemecký jazyk v Bratislave pani Dr. Claudia Popov-Jenninger.
        Pani Jenninger privítali naše folkloristky chlebom a soľou vo foyeri nášho gymnázia.
        V príjemnej atmosfére v kancelárii našej pani riaditeľky, pani PhDr. Ivety Onuškovej, za prítomnosti našich zástupkýň, našej pani lektorky S. Depuydt a vyučujúcich nemeckého jazyka,  pani riaditeľka predstavila koncept našej školy. Pani Jenninger sa poďakovala za spoluprácu a veľmi privítala aj IB Diploma Programme v súvislosti s nemeckým jazykom a DSD programom na našej škole. V závere návštevy sa samozrejme konala aj prehliadka našej školy.
        Pri rozlúčke s pani Popov-Jenninger pani riaditeľka ešte raz zdôraznila, že si veľmi váži spoluprácu, ako aj podporu z nemeckej strany a že je u nás,  na našom GAS-ku vždy vítaná!