Pre uchádzačov o štúdium Pre študentov a rodičov Pre maturantov Maturita

Futsal 2012/13 Bedminton 2012/13 Majstrovstvá SRBSKA v halovom veslovaní 2012/13 XIV. ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v halovom veslovaní 2012/13 Olympiáda v NJ 2012/13 GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA v 2012/13 Medzinárodný projekt z chémie Olympiáda v AJ a NJ v 2012/13 III. Medzinárodné majstrovstvá Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní 2012/13 Olympiáda v NJ v 2013/ 2014 Olympiády zo SJ 2013/14 Bystrická Improliga 2013/14 Olympiády v AJ 2013/14 Veslársky maratón Biologická olympiáda 2013/14 Obvodné kolo olympiády v AJ 2013/14 Olympiáda šk. kolo Francúzskeho jazyka 2013/14 Krajské kolo Olympiády zo SJaL 2013/14 4. ročník Majstrovstiev Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní 2013/2014 Filmového festivalu fyziky 2013/14 Krajské kolo chemickej olympiády kategória C 2013/14 Maratón 2014/15 Kalokagatia 2014/15 Horehronské hry 2014/15 crossfit 2014/15 Halové veslovanie 2014/15 halovoý triatlon 2014/15 krajské kolo chemickej olympiády 2014/15 Ocenenie pre Evu SLANČÍKOVÚ 2015 PRVÉ MIESTO V KRAJSKOM KOLE olympiády zo slovenského jazyka 2014/15 Krajské kolo Biologickej olympiády 2014/15 Krajská prehliadka SOČ 2014/15 Školský rok 2015/16

XIV. ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v halovom veslovaní 2012/13

Dňa 9. marca 2013 sa v sále Gymnázia Andreja Sládkoviča v Banskej Bystrici konal XIV. ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v halovom veslovaní pod záštitou predsedu BBSK Ing. Vladimíra Maňku.

Tohto ročníka sa zúčastnilo 140 veslárov vo veku od 11 do 83 rokov zo 6 krajín - Slovenska, Českej republiky, Maďarska, Poľska, Bieloruska a Srbska . O titul majstra Slovenska medzi sebou bojovalo 106 jednotlivcov a 7 štafiet z Českej republiky, Maďarska, Srbska a Slovenska.

Celým podujatím nás sprevádzal a k fantastickej úrovni celého podujatia prispel svojim komentovaním aj najznámejší slovenský športový komentátor Marcel Merčiak.

 

XIV.  ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v halovom veslovaní

 

Dňa 9. marca 2013 sa v sále Gymnázia Andreja Sládkoviča v Banskej Bystrici konal XIV. ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v halovom veslovaní pod záštitou predsedu BBSK Ing. Vladimíra Maňku.

Tohto ročníka sa zúčastnilo 140 veslárov vo veku od 11 do 83 rokov zo 6 krajín - Slovenska, Českej republiky, Maďarska, Poľska, Bieloruska a Srbska . O titul majstra Slovenska medzi sebou bojovalo 106 jednotlivcov a 7 štafiet z Českej republiky, Maďarska, Srbska a Slovenska.


Celým podujatím nás sprevádzal a k fantastickej úrovni celého podujatia prispel svojim komentovaním aj najznámejší slovenský športový komentátor Marcel Merčiak.

 

Úspešne nás reprezentovali :

 

Kat. 15 – 16 r. dorastenci      -  Samuel BABJAK             3. miesto

Kat. 17 – 18 r.  juniorky        -  Daniela MACKOVÁ       3. miesto

Kat. 17 – 18 r.  juniori           -  Miroslav GAJDOŠ          3. miesto

Kat. 20 – 29 r.ž.  nereg.         – Martina KUCBELOVÁ   3. miesto

Kat. 40 – 49 r. m. nerg.          – Roman KAMAS               2. miesto         

 

Kategória / Category: Dci 15-16 (Junior Men B 15-16) 2000 m

Poradie

Meno

Klub

Krajina

Čas

1.

Sónfeld, Almos

Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub

HUN

06:40,0

2.

Popelka, Dávid

SVK Bratislava

SVK

06:51,7

3.

Babjak, Samuel

GAS, Banská Bystrica

SVK

07:00,9

4.

Kormendi, Boldizsár

Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub

HUN

07:03,3

5.

Kovács, Balázs

Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub

HUN

07:13,3

6.

Szabó, Bence

Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub

HUN

07:14,6

7.

Sadloň, Šimon

Klub halového veslovania,
Základná škola Fándlyho Pezinok

SVK

07:20,9

8.

Máj, Péter

Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub

HUN

07:27,8

9.

Adorján, Máté

Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub

HUN

07:35,1

10.

Bálint, František

SVK Bratislava

SVK

07:48,0

11.

Tánczos, Ádám

Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub

HUN

07:54,4

12.

Orlovský, Jonáš

SVK Bratislava

SVK

08:02,5

 

 

 

 

Kategória / Category: Jky 17-18 (Junior Women A 17-18) 2000 m

Poradie

Meno

Klub

Krajina

Čas

1.

Papp, Evelin

Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub

HUN

07:22,5

2.

Szabó, Kitti

Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub

HUN

07:48,0

3.

Macková, Daniela

GAS Banská Bystrica

SVK

07:56,1

4.

Čermáková, Lucie

VK Olomouc

CZE

07:59,1

5.

Domonkos, Zita

Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub

HUN

08:21,6

6.

Longauerová, Silvia

GAS, Banská Bystrica

SVK

08:21,9

 

Kategória / Category: Jri 17-18 (Junior Men A 17-18) 2000 m

Poradie

Meno

Klub

Krajina

Čas

1.

Kovačovič, Ondrej

VK Sĺňava Piešťany

SVK

06:39,8

2.

Legradi, Levente

Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub

HUN

06:44,1

3.

Gajdoš, Miroslav

GAS, Banská Bystrica

SVK

06:53,6

4.

Kiss, Gábor

Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub

HUN

07:08,9

 

Kategória / Category: ž neregis. 19-29 (W unregis. 19-29 2000 m

Poradie

Meno

Klub

Krajina

Čas

1.

Jankovic, Inoslava

Serbian Military Academy

SER

08:14,9

2.

Luckovic, Milica

Serbian Military Academy

SER

08:43,2

3.

Kucbelová, Martina

GAS, Banská Bystrica

SVK

08:59,9

 

Kategória / Category: mM + m neregis. 40-49 (Men Masters + M unregis. 40-49) 2000 m

Poradie

Meno

Klub

Krajina

Čas

1.

Hatala, Marián

neregis. VonsGym Martin

SVK

06:41,0

2.

Kamas, Roman

GAS, Banská Bystrica

SVK

06:50,1

3.

Štellmach, Ľubomír

neregis. Tatrahasil Poprad

SVK

06:58,9

4.

Gába, Vladimír

Klub halového veslovania,
Základná škola Fándlyho Pezinok

SVK

07:40,9

Srdečne blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy.

Fotodokumentáciu si môžete pozrieť vo fotoalbume a bližšie informácie na http://www.sahv.sk/