• Mikulášsky veslársky maratón - 7. ročník študenti vs. učitelia, rodičia a priatelia školy

• 18.12.2019 12:17
      • Veslársky maratón študenti vs. učitelia, rodičia a priatelia školy,    ktorý sa konal 17.12. 2019, mal vysokú športovú úroveň.

•                      Víťazom sa stal tím študentov v zložení Barbora Burgerová, Kristína Galušková, Marek Bielik, Marek Pružina, Ivan Šteiniger, Adam Vrťo a David Luka. Maratón sa im podarilo zaveslovať v čase 2:34,18, čo je najrýchlejší čas v histórii podujatia.

Učitelia, rodičia a priatelia školy odveslovali maratón za  2:38,20. Za pedagógov vesloval Roman Kamas a za rodičov Rado Burger, Dalibor Villant a Ján Hrablay a priatelia školy boli zastúpení Mišom Murgašom, Nikou Chovančekovou, Jankou Haškovou a Bolekom Vričanom.