• Biatlonistka Paulína Fialková na GASku

• 10.06.2022 13:34
      • V rámci podujatí spadajúcich pod záštitu EYOF a SOV, sme na pôde našej školy privítali významnú osobnosť slovenského športu, trojnásobnú účastníčku zimných olympijských hier, Paulínu Fialkovú. Na besede sa zúčastnilo vyše 80 vybraných žiakov GAS, ktorí sa aktívne zapájali do diskusie a položili veľa zaujímavých otázok zo športového a súkromného života, na ktoré Paulína s radosťou odpovedala.
      • Beseda bola sprevádzaná videoprojekciou z jej najvýznamnejších športových úspechov. Po skončení besedy bol dlhý rad na autogramiádu a fotenie. Paulína podpisy venovala žiakom, ale zanechala aj jeden v našej školskej kronike. Venovali sme jej na pamiatku mikinu s logom našej školy. Beseda bola tak zaujímavá, že sa predĺžila na vyše dve hodiny, pričom sama Paulína bola prekvapená vysokým záujmom študentov. Ďakujeme všetkým besedujúcim, organizátorom a hlavne Paulíne za to, že si našla vo svojom nabitom programe čas a prijala pozvanie do našej školy.