• MÁJ – LÁSKY ČAS / láska kvitne v každom veku

• 31.05.2024 11:36
        • Počas mája, mesiaca lásky, už tradične študenti našej školy vyrábajú na hodinách etickej výchovy pohľadnice pre obyvateľov Domova dôchodcov a sociálnych služieb SENIUM na Jilemnického ulici. Dňa 30. 5. 2024 tieto dielka našich žiakov, študentky 1.A a 2.B v sprievode pani profesorky Daňkovej osobne odovzdali. Obyvateľov domova potešili nielen pohľadnicami, ale aj kvetinovými darmi a sladkosťami. Návšteve prialo aj pekné letné počasie a príjemný spoločný čas v družných rozhovoroch rýchlo ubehol. Študentky si z domova odnášali dobré pocity a odhodlanie vracať sa na toto miesto častejšie. /V. M. Vesely/

• Drsná družina junior

• 28.05.2024 18:20
        • Dňa 25. mája 2024 sa študenti našej školy Melánia Melichová 3.A, Martin Pančík 2.C, Sofia Machilová 3.C, Dominik Valent 3.C a Matej Babčan 3.C zúčastnili silovo vytrvalostnej súťaže „Drsná družina junior“, ktorá sa konala v Detve. Všetci si siahli na dno svojich síl pri disciplínach ako nosenie reťaze, brušáky, gerlachy a mnohé ďalšie. Odmenou za vynaložené úsilie bolo krásne druhé miesto. Ďakujeme aj študentom, ktorí prišli podporiť svojich spolužiakov. Z Banskej Bystrice prišli na bicykli povzbudiť aj p. prof. Kamas, Štorcel a p. profesorka Martošová. Všetkým zúčastneným srdečne gratulujeme!

• Slávnostné uvedenie IB Diplomového programu do výchovno-vzdelávacieho procesu

• 24.05.2024 14:19
        • Vo štvrtok 23. 5. 2024 za účasti p. predsedu BBSK O. Luntera, p. podpredsedu BBSK M. Pála, p. zástupcu primátora M. Majlinga a ďalších vzácnych hostí sme na našom gymnáziu slávnostne uviedli do výchovno-vzdelávacieho procesu prestížny International Baccalaureate Diplomový program, ktorý našim budúcim absolventom pomôže zvýšiť šancu študovať aj na tých najprestížnejších svetových univerzitách.
        • Rozlúčka so štvrtákmi

• 24.05.2024 14:01
        • V piatok 17. 5. 2024 sme sa slávnostne rozlúčili s našimi štvrtákmi a odprevadili ich na akademický týždeň, aby sme sa znova od 27. 5. 2024 párkrát stretli, tentoraz pri zelených stoloch. Veľa šťastia, maturanti 🍀
        • GASko má MAJSTRA SR vo volejbale v kategórii juniori

• 21.05.2024 13:57
        • V Starej Ľubovni sa konalo finále Majstrovstiev Slovenskej republiky 2023/2024,  kde získal zlatú medailu so svojím volejbalovým družstvom študent našej školy Ivan Jašek (2.A). Ďakujeme, že týmto úspešným spôsobom reprezentoval naše gymnázium.