2018/2019
Školské kolo
Kristína Kosáková
- 1.miesto 2B
- Olympiáda vo francúzskom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
- Srdečne blahoželáme víťazkám školského kola Olympiády vo Francúzskom jazyku Viktórii Mesíkovej z II.B (kategória 2A, 1.-2. ročník) a Kristíne Kosákovej zo IV.A (kategória 2B, 3.-4. ročník). Držme im palce pri reprezentácii školy v postupovom krajskom kole, ktoré sa uskutoční v marci 2019!
Flašková Simona
- 1.miesto 2A
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
- Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zúčastnili a prvým dvom súťažiacim v kategórii 2A a 2B želáme veľa úspechov v okresnom kole.
Laksíková Nina
- 2. miesto 2A
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
- Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zúčastnili a prvým dvom súťažiacim v kategórii 2A a 2B želáme veľa úspechov v okresnom kole.
Szabová Terézia
- 3. miesto 2A
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
- Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zúčastnili a prvým dvom súťažiacim v kategórii 2A a 2B želáme veľa úspechov v okresnom kole.
Caban Ján
- 1. miesto 2B
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
- Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zúčastnili a prvým dvom súťažiacim v kategórii 2A a 2B želáme veľa úspechov v okresnom kole.
Herdová Terézia
- 2. miesto 2B
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
- Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zúčastnili a prvým dvom súťažiacim v kategórii 2A a 2B želáme veľa úspechov v okresnom kole.
Živická Alexandra
- 3. miesto 2B
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
- Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zúčastnili a prvým dvom súťažiacim v kategórii 2A a 2B želáme veľa úspechov v okresnom kole.
Katarína Krupová
- 1. miesto kategória 2A
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
- Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme za ich snahu, víťazom blahoželáme a veríme, že nás žiačky umiestnené na prvých miestach budú úspešne reprezentovať v okresnom kole.
PK ANJ
Tereza Slančíková
- 2. miesto kategória 2A
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
- Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme za ich snahu, víťazom blahoželáme a veríme, že nás žiačky umiestnené na prvých miestach budú úspešne reprezentovať v okresnom kole.
PK ANJ
Simona Flašková
- 3. miesto kategória 2A
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
- Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme za ich snahu, víťazom blahoželáme a veríme, že nás žiačky umiestnené na prvých miestach budú úspešne reprezentovať v okresnom kole.
PK ANJ
Kristína Kosáková
- 1. miesto kategória 2B
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
- Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme za ich snahu, víťazom blahoželáme a veríme, že nás žiačky umiestnené na prvých miestach budú úspešne reprezentovať v okresnom kole.
PK ANJ
Alexandra Janovcová
- 2. miesto kategória 2B
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
- Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme za ich snahu, víťazom blahoželáme a veríme, že nás žiačky umiestnené na prvých miestach budú úspešne reprezentovať v okresnom kole.
PK ANJ
Martin Valent
- 3. miesto kategória 2B
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
- Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme za ich snahu, víťazom blahoželáme a veríme, že nás žiačky umiestnené na prvých miestach budú úspešne reprezentovať v okresnom kole.
PK ANJ
Domáce kolo
Kristína Galušková
- 1. miesto v behu na 300m
- Horehronské hry · Domáce kolo · 2018/2019