• Školský rok

• Kristína Kosáková

• 1.miesto 2B
        • Olympiáda vo francúzskom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
        • Srdečne blahoželáme víťazkám školského kola Olympiády vo Francúzskom jazyku Viktórii Mesíkovej z II.B (kategória 2A, 1.-2. ročník) a Kristíne Kosákovej zo IV.A (kategória 2B, 3.-4. ročník). Držme im palce pri reprezentácii školy v postupovom krajskom kole, ktoré sa uskutoční v marci 2019!
        • Flašková Simona

• 1.miesto 2A
        • Olympiáda v nemeckom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
        • Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zúčastnili a prvým dvom súťažiacim v kategórii 2A a 2B želáme veľa úspechov v okresnom kole.
        • Laksíková Nina

• 2. miesto 2A
        • Szabová Terézia

• 3. miesto 2A
        • Caban Ján

• 1. miesto 2B
        • Herdová Terézia

• 2. miesto 2B
        • Živická Alexandra

• 3. miesto 2B
        • Katarína Krupová

• 1. miesto kategória 2A
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2018/2019
        • Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme za ich snahu, víťazom blahoželáme a veríme, že nás žiačky umiestnené na prvých miestach budú úspešne reprezentovať v okresnom kole.
        • Tereza Slančíková

• 2. miesto kategória 2A