• Úspešná reprezentácia GAS - ka v celoštátnej prehliadke SOČ

• 08.07.2020 08:58
      • Stredoškolská odborná činnosť (SOČ) je dobrovoľná záujmová činnosť mladých perspektívnych a tvorivých študentov.
        Tento rok prebehol už 42. ročník súťaže. Vzhľadom k terajšej situácii sa celoslovenská prehliadka SOČ konala dištančnou formou. Výsledková listina celoštátnej prehliadky SOČ bola zverejnená 07.05.2020.  Organizátormi celoštátnej prehliadky boli KCVČ Trenčín a SPŠ stavebná E. Belluša v Trenčíne.

Súťažiaci obhajovali svoje projekty v 17 súťažných odboroch.
      • V silnej konkurencii získala naša študentka 3.A triedy  Katarína Karelová 4. miesto, s projektom Umelé sladidlá v súťažnom odbore č. 03 - Chémia, potravinárstvo.

Sme nesmierne hrdí, že je  žiačkou nášho gymnázia. Ďakujeme za jej prácu a snaženie. Prajeme jej veľa úspechov na jej ceste za vedeckým poznaním.

Blahoželáme k úspechu!

Mgr. Tímea Roth