• Medzinárodná olympiáda v ruskom jazyku

• 21.04.2021 16:43
      • Žiačka nášho gymnázia obsadila krásne 10. miesto medzi 200 finalistami Medzinárodnej ruskej olympiády organizovanej „Inštitútom Puškina“ so sídlom v Moskve. Tejto olympiády sa zúčastnila z vlastnej iniciatívy a postupuje do finálneho kola. Srdečne jej blahoželáme k úspechu, ďakujeme za reprezentáciu našej školy a vo finále jej samozrejme držíme všetky palce!!!

• Žiačka nášho gymnázia, Bianca Hegerová z II.B triedy, obsadila krásne 10. miesto medzi 200 finalistami Medzinárodnej ruskej olympiády organizovanej „Inštitútom Puškina“ so sídlom v Moskve. Bianca sa tejto olympiády zúčastnila z vlastnej iniciatívy a postupuje do finálneho kola. Biance srdečne blahoželáme k úspechu, ďakujeme za reprezentáciu našej školy a vo finále jej samozrejme držíme všetky palce!!!