• 150. výročie úmrtia Andreja Sládkoviča (dobrovoľnícka akcia)

• 28.04.2022 17:08
      • Nášmu GAS-ku sa  podarilo byť súčasťou  (7.4. 2022 - pred veľkonočnými sviatkami a pred 150. výročím úmrtia Andreja Sládkoviča)  jednej krásnej akcie,  na ktorej sa dalo dokopy 80 úžasných ľudí vrátane malých žiakov, stredoškolákov, ale aj dospelých.  Vyčistili sme Evanjelický cintorín v Radvani, hrob Andreja Sládkoviča, ale aj lesík a Radvanský kopec.
      • Okrem smetí, stanu a rôznych vecí od bezdomovcov sme pomohli aj úpravou cintorína, očistením hrobu, ale tiež vyzbieraním rôzneho odpadu za 2 ks kontajnerov.

Pre všetkých zúčastnených bol  zabezpečený  pitný režim a občerstvenie.

Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným študentom z II.B triedy - Sebastiánovi Murínovi, Nike Kádašiovej, Matúšovi Kudličkovi, Danielovi Vozárovi, Lucii Šalamúnovej, Sofii Riečanovej, Dianke Berkovej, Samovi Veselovskému, Tomášovi Parížekovi, Ľubke Mituchovej, Laure Vrbiarovej a Linde Kováčikovej.

Z I.D triedy patrí poďakovanie - Alexandre Ruskovej, Elle Mozoľovej, Barborke Murgašovej, Evke Srnkovej a Terezke Ilčíkovej.

Svoje zastúpenie mala aj II.D trieda – Juliana Lilková, Nicol Zemanková, Alexandra Podhorská, Nina Veselovská, Terezka Kyseľová a pracant z I.B -  Adam Štefan Sečkáš.