• 11. ročník Banskobystrického maratónu

• 08.06.2022 11:03
      • V sobotu 4.6. 2022 sa uskutočnil už 11. ročník Banskobystrického maratónu, ktorý je jediným nočným maratónom v strednej Európe. Na tomto výnimočnom športovom podujatí v našom meste významne participovala aj naša škola. Organizátori vyslovili veľké poďakovanie našim študentom, ktorí sa ho zúčastnili vo veľkom počte ako dobrovoľníci.
      • Spolu so Strednou zdravotníckou školou sme školou, ktorá mala na tomto podujatí najviac dobrovoľníkov. Podobne úspešne sme obstáli aj po športovej stránke, keď naša štafeta v zložení Dominik Valent, Viktória Urgelová a Jakub Sládeček obsadila zo 136 štafiet krásne 4. miesto. Takisto v polmaratóne veľmi dobre obstál Marko Filipko a korčuliarsky polmaratón absolvoval aj učiteľ TSV Roman Kamas. Všetkým zúčastneným ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.