• Súťaž žiakov stredných škôl v skákaní cez švihadlo

• 10.11.2023 14:51
      • Dňa 9.11.2023 sa na GMK uskutočnila súťaž žiakov stredných škôl v skákaní cez švihadlo. Naše gymnázium úspešne reprezentovali študenti v zložení Ema Mešková  ( 4.C), Sára Makóni  (4.C), Laura Volková  (4.C), Tomáš Parížek (4.B), Marko Filipko (4.D),Lukáš Halexa (2.C), Karin Kuncová (2.B), Michal Rusina (3.D). Z 13 tímov zo škôl z banskobystrického kraja sme obsadili krásne 3. miesto, za ktoré sme dostali pohár, diplom a medaily. Súťažilo sa štafetovým spôsobom v zmiešaných družstvách. Každý člen tímu skákal 50-krát a o poradí rozhodoval najlepší čas. Za 1. družstvom sme zaostali len o 9 sekúnd. Menovaným študentom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy a dúfame, že aj v iných športových súťažiach budeme takí úspešní.