• Lyžiarsky kurz 1.A a 1.B

• 05.03.2024 12:07
      • V dňoch od 12.2.  do 16.2.2024 sa triedy 1.A a 1.B Gymnázia Andreja Sládkoviča zúčastnili lyžiarskeho kurzu v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly. Žiaci boli rozdelení do štyroch lyžiarskych skupín. Na hladký priebeh kurzu dohliadal profesorský zbor zložený z p. p. Kamasa, p. p. Daniša, p. p. Štorcela, p. p. Kostiviarovej a p.p. Martošovej. Počasie nám veľmi neprialo, po výraznom oteplení boli snehové podmienky na svahu náročné. Dokonca nám raz pršalo celý deň, a preto sme ako náhradný program využili blízky aquapark Gothal. Počas týždňa si žiaci vytvorili úžasný kolektív a to nie len vďaka tomu, že sme celý deň strávili spolu na kopci, ale ja vďaka polhodinovým cestám autobusom. Žiaci v prvých dvoch skupinách využili všetky možné trasy, ktoré toto lyžiarske stredisko ponúkalo, dokonca aj Novú Hoľu. Štvrtej skupine sa venoval osobitne profesionálny inštruktor, ktorý naučil aj pomohol zlepšiť techniku aj úplným začiatočníkom. Príjemné dni sme zakončili spoločným obedom.