• Lyžiarsky kurz 1.C, 1.D

• 05.03.2024 12:12
      • V dňoch od 26.2.  do 1.3.2024 sa triedy 1.C a 1.D Gymnázia Andreja Sládkoviča zúčastnili lyžiarskeho kurzu v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly. Žiaci boli rozdelení do štyroch lyžiarskych skupín. Na hladký priebeh kurzu dohliadal profesorský zbor zložený z p. p. Kamasa, p. p. Daniša, p. p. Štorcela, p. p. Kadlečkovej a p.p. Cabanovej. Počasie nám ešte viac neprialo ako počas prvého kurzu, po výraznom oteplení boli snehové podmienky na svahu ešte viac náročnejšie. Služby aquaparku Gothal, sme museli počas tohto kurzu využiť až v dvoch dňoch. Počas týždňa si žiaci vytvorili úžasný kolektív  a to nie len vďaka tomu, že sme celý deň strávili spolu na kopci, ale ja vďaka polhodinovým cestám autobusom. Kvôli nepriaznivým poveternostných a lyžiarskych podmienkach sme využili len kopec Záhradište. Štvrtej skupine sa venoval osobitne profesionálny inštruktor, ktorý naučil aj pomohol zlepšiť techniku aj úplným začiatočníkom. Príjemné dni sme zakončili spoločným obedom.