• Divadlo z Pasáže - Neprebudený

• 16.11.2018 14:47
      • Dňa 13.11. 2018 sa žiaci II.B a II.C pod vedením vyučujúcich SJL – S. Kostiviarovej a M. Slančíkovej zúčastnili divadelného predstavenia Neprebudený. Predstavenie vzniklo na motívy slávnej poviedky Martina Kukučína. Žiaci sa stali súčasťou zamotanej inscenácie o snoch a (ne)pochopení Ondráša Machuľu, lenovského husára, ktorý sníva o rytieroch, drakoch a o princeznách.

Išlo o divadelnú hru z repertoáru Divadla z Pasáže. Ide o profesionálne komunitné divadlo, ktoré ako jediné svojho druhu na Slovensku pracuje s ľuďmi s mentálnym postihnutím.