• Banská Bystrica od A po Z

• 18.10.2018 12:09
      • Banská Bystrica od A po Z je názov projektu, na ktorom pracovala trieda II.E v druhom polroku 2017/18.
      • Banská Bystrica od A po Z

Banská Bystrica od A po Z je názov projektu, na ktorom pracovala trieda II.E v druhom polroku 2017/18. Tento projekt iniciovala pani učiteľka Natália Vladimírovna Rotanovová a jej trieda zo 110. lýcea v Jekaterinburgu a požiadala pani profesorku Kováčovú o spoluprácu. Žiaci vybrali tie najkrajšie a najzaujímavejšie miesta v Banskej Bystrici, na ktoré sú hrdí. O každom z nich napísali krátky a výstižný text v slovenčine a angličtine, aby tieto miesta priblížili ruským kamarátom čo najlepšie a doplnili ho aj fotografiami. Vytvorili tak malú knižočku o Banskej Bystrici. Žiaci z Ruska zasa písali o ich meste Jekaterinburgu a v ich publikácii si môžete prečítať o tých najlepších miestach v ich meste.