• Úspech na HUMAN FORUM

• 04.12.2018 18:50
      • Vo štvrtok 29. novembra 2018 sa na Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici uskutočnilo HUMAN FORUM 2018 – medzinárodné diskusné fórum o demokracii a ľudských právach. V debatách a diskusiách nás zastupoval Samuel Bravčok (III.E). Silu svojich vedomostí si zas zmerali päťčlenné súťažné družstvá žiakov viacerých škôl Banskobystrického kraja v kvíze „Školy za demokraciu“. K víťazstvu srdečne blahoželáme súťažnému tímu našej školy – Timotej Briak, Marek Bielik, Jakub Daxner, Sebastián Morovič ( všetci z III.B) a Kristína Kosáková zo IV.A. Zisk 41 zo 42 možných bodov ich vyniesol na stupeň víťazov a svojich vyzývateľov – družstvo žiakov z Gymnázia Jozefa Gregora Tajovského – so ziskom 36 bodov – tak odsunuli až na druhé miesto.