• MS v Osrblí

• 31.01.2019 12:14
      • Študenti Gymnázia Andreja Sládkoviča sa dňa 30.1 2019 zúčastnili na Majstrovstvách sveta juniorov a kadetov v biatlone, ktoré sa konali v Medzinárodnom biatlonovom centre v Osrblí. Okrem výborného povzbudzovania z tribúny a prejavenej podpory na trati sme sa ako škola zúčastnili aj na rôznych súťažiach, ktoré si pre nás pripravili organizátori pretekov. Družstvo v zložení Daniela Fekiačová, Barbora Burgerová, Branislav Styk a Radka Krížová si tak mohli vyskúšať streľbu z laserovej zbrane a imitáciu biatlonového preteku. Nezaháľali ani naši telocvikári – Roman Kamas a Peter Barto, ktorý sa do súťaže zapojili tiež. Generálny manažér slovenskej hokejovej ligy Richard Lintner venoval najlepším súťažiacim vstupenky na Súboj Legiend, ktorý sa uskutoční už túto sobotu na Štiavničkách v Banskej Bystrici. Sme radi, že sme mali možnosť zúčastniť sa tohto významného podujatia, ktorým žije celé Osrblie celý týždeň a s počtom študentov – 44 tak mohli v celom areáli vyčarovať úžasnú atmosféru.