• Krajské kolo Biologickej olympiády

• 01.04.2019 10:28
      • V dňoch 26.3. 2019 a 27.3.2019 sa na našej škole uskutočnilo krajské kolo Biologickej olympiády v kategórii A a B.
      • Krajského kola sa počas obidvoch dní zúčastnilo 21 žiakov škôl banskobystrického kraja. Našu školu reprezentovali v kategórii A Matej Schill zo IV. A a Emma Schmidtová z III.A, v kategórii B Veronika Katušková z II.A a Janka Falťanová z II.B.

Výsledky našich žiakov:

Matej Schill sa umiestnil na 1. mieste v projektovej časti BiO a postúpil do celoštátneho kola, ktoré sa bude konať v Bratislave. Matej Schill obsadil v teoreticko-praktickej časti pekné 10. miesto a Emma Schmidtová obsadila 19. miesto. Veronika Katušková obsadila v kategórii B pekné 10. miesto a Janka Falťanová sa umiestnila na peknom 12. mieste.  Všetkým zúčastneným žiakom našej školy ďakujeme za vzornú reprezentáciu a Matejovi želáme veľa šťastia v celoštátnom kole.