• AMIX Patriot Fitness Weekend

• 29.10.2019 13:57
      • Počas víkendu 19.- 20.10. 2019 sa vo Vranove nad Topľou uskutočnil  AMIX Patriot Fitness Weekend, úvodná súťaž jesennej súťažnej sezóny pre vekové kategórie dorast - junior - senior, pod hlavičkou SAFKST. Sobota patrila mladším vekovým ročníkom, nedeľa mužom a ženám.
      • Súťažiaci mali možnosť súťažiť v daný súťažný deň iba v jednej nominácii/disciplíne, ale vo viacerých kategóriách (aj preto viaceré súťažiace napríklad nastúpili na súťažné pódium v kategórii junior bikinifitness dorast, junior bikinifitness začiatočník a junior bikinifitness resp. bikinifitness žien).

Zastúpenie malo aj naše GAS – ko a to Biankou Vaníkovou z III.B triedy. Bianka vyhrala 1. miesto v kategórii bikinifitness – dorast. Touto cestou jej želáme ešte veľa takých úspechov a srdečne gratulujeme.