• Vynikajúci úspech študentov GAS -ka na krajskom kole súťaže SOČ a ich postup do celoštátneho kola :)

• 29.03.2021 19:34
      • Naši šikovní GAS-áci, študenti 2. a 3. ročníka dosiahli vynikajúce úspechy na krajskom kole súťaže SOČ – Stredoškolská odborná činnosť a postúpili do celoštátneho kola.

43.ročník krajskej prehliadky  SOČ – Stredoškolská odborná činnosť sa uskutočnil dištančnou formou 26.3. 2021 v podobe online konferencie a obhajoby študentských prác. Hodnotitelia ocenili v tejto pandemickej situácii prístup mladých riešiteľov pri realizovaní svojich zaujímavých prác. Naši študenti súťažili v 5 odboroch.

• V silnej konkurencii súťažiacich z celého Banskobystrického kraja získali vynikajúce umiestnenia:

Sonya Lynch Aisling – v odbore č.: 04 Biológia – 1. miesto na KK SOČ

Emma Simanová, Šimon Virgula – v odbore č.: 02 Matematika, fyzika, štatistika – 2. miesto na KK SOČ

Katarína Kaufmanová - v odbore č.: 03 Chémia a potravinárstvo – 3. miesto na KK SOČ

Andrea Fašková, Karin Galbavá, Rebeka Kozárová - v odbore č.: 06 Zdravotníctvo, farmakológia – úspešní riešitelia  - 4. miesto na KK SOČ

Sofia Feketeová , Adrián Lunter - v odbore č.: 17 Pedagogika, psychológia, sociológia - úspešní riešitelia  - 4. miesto na KK SOČ

Súťažné práce, ktoré sa umiestnili na prvých dvoch miestach postupujú do celoslovenského kola. Sú to práce v odbore biológia a matematika, fyzika, štatistika

Všetkým súťažiacim a ich konzultantom gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu GAS – ka.

Všetkým postupujúcim držíme palce na celoštátnom kole súťažnej prehliadky SOČ.

Mgr. Tímea Roth metodik SOČ pri GAS