• 1. ročník Veľkonočného turnaja v stolnom tenise

• 21.04.2022 12:36
      • Dňa 13.4 2022 sa v sále Gymnázia Andreja Sládkoviča uskutočnil 1. ročník Veľkonočného turnaja v stolnom tenise. Turnaja sa zúčastnilo  43 chlapcov a 12 dievčat. Pre vysoký počet účastníkov sa turnaj hral formátom vyraďovacieho pavúka. Počas turnaja do sály prichádzali triedy z celej školy podporovať svojich spolužiakov a kamarátov, čím vytvorili skvelú atmosféru.
      • Prvé semifinále medzi Markom Filipkom a Samuelom Gerátom dopadlo v prospech Filipka, ktorý vyhral na sety v pomere 3:0. Druhé semifinále si medzi sebou zahrali Ján Bendík a Michal Števkov. Hráči predviedli famózny zápas a po napínavej päťsetovej bitke zvíťazil Števkov 3:2 na sety. Vo finále si napokon zmerali sily Marko Filipko a Michal Števkov. Po vyrovnanom zápase a výhre 3:0 triumfoval Filipko, ktorý sa stal víťazom turnaja a majstrom školy v stolnom tenise. Veľká chvála patrí aj zúčastnením dievčatám, spomedzi ktorých sa najďalej dostala Emma Račáková. Vďaka patrí samozrejme aj všetkým organizátorom, ktorí sa postarali o hladký priebeh turnaja.

1. miesto – Marko Filipko
        2. miesto – Michal Števkov