• Majstrovstvá kraja v silovom päťboji žiakov stredných škôl

• 28.04.2022 17:16
      • Dňa 27.4 2022 sa v telocvični Gymnázia M. Kováča uskutočnilo krajské kolo v silovom päťboji (tlak v ľahu na lavičke, zhyb na hrazde, bicepsový zhyb, kľuk na bradlách a drep). Tím našej školy príkladne zabojoval a odniesol si celkové víťazstvo.
      • Vo víťaznom tíme boli títo žiaci: Adam Vrťo 4.C, Jakub Stehlíček 4.C, Zdenko Kanoš 3.C, Martin Škamla 3.D, Matúš Bráz 3.A, Tomáš Parížek 2.B. Mimo súťaž pretekali Marko Filipko 2.D, Jakub Snopko 1.B, Filip Žabka 1.B a Michael Rusina 1.D. Úspechom nebolo len tímové víťazstvo, ale aj najvyššie umiestnenie jednotlivca, keď celkovým víťazom sa stal Adam Vrťo. Je veľká škoda, že sa tento školský rok neuskutočnia majstrovstvá Slovenska, na ktorých by sme mali šancu uspieť. Všetkým zúčastneným ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.