• Inscenované čítanie ukrajinskej literatúry

• 26.10.2023 07:34
        • Aké je to, ostať z minúty na minútu bez elektriny, či prísť o strechu nad hlavou a nevedieť, či naši blízki sú v poriadku?
          Aj takéto otázky vyvolalo inscenované čítanie ukrajinskej literatúry z diela Ľudmily Tymošenko, Nedy Neždany, Julie Gončar, Oxany Hrycenko, na ktorom sa zúčastnila trieda I.C 18.10.2023 v Bábkovom divadle na Rázcestí.
        • Mesiac úcty k starším

• 25.10.2023 17:27
        • "Človek je krásny nielen vtedy, keď má pružný krok. Človek je krásny podľa múdrosti, čo zračí sa mu v oku, podľa vrások a bielych vlasov, podľa slov, keď ponára sa v hovore  s deťmi do rokov , keď aj on bol mladý. Človek je krásny vtedy, keď ho ľudia majú radi."
          Pri príležitosti Mesiaca úcty k starším naši študenti navštívili Senior centrum v Banskej Bystrici.
        • Burza stredných škôl

• 25.10.2023 09:35
        • Dňa 24. 10. 2023 sa tím GASákov v zložení V. Kúdelková, D. Završanová a S. Pančík zo 4.A spolu s p.p. S. Kostiviarovou a L. Lipovskou zúčastnil podujatia, ktoré ponúklo deviatakom informácie o možnostiach štúdia na stredných školách v BBSK.
        • KOČAZ

• 23.10.2023 13:04
        • V termíne od 18. 10. 2023 do 20. 10. 2023 sa žiaci tretích ročníkov zúčastnili Kurzu na ochranu života a zdravia. Kurz mali rozdelený do troch dní. Prvý deň absolvovali turistický pochod zo Sásovej na Šachtičku. Spoznávali prírodu prostredníctvom vyskytujúcich sa rastlín a živočíchov v regióne.
        • IB World Conference

• 19.10.2023 14:27
        • V dňoch 4.-8. 10. 2203 sa v Dubline uskutočnila medzinárodná konferencia IB pre oblasti Afriky, Európy a stredného Východu, ktorej hlavnou témou bolo Vzdelávanie pre inkluzívnu budúcnosť, ale mnohé z prednášok a diskusií riešili aj zásah AI do vzdelávania.