• 10 rokov Higgsovho bozónu

• 24.10.2022 08:58
        • Študenti našej školy Martin Bezděka, Šimon Virgula, Ján Šnýr, Lucia Koštiaľová, Vladyslav Androsenko sa zúčastnili fyzikálneho večera na tému "10 rokov objavenia Higgsovho bozónu". Akcia sa začala krátkym predstavením problematiky a potom sa rozprúdila
          živá diskusia na danú tému.
        • Majster sveta v silovom trojboji

• 22.10.2022 08:06
        • Študent našej školy, Tomáš Parížek z III.B triedy, sa stal v stredu 19.10.2022 v Trnave vo svojej váhovej kategórii do 56kg majstrom sveta v silovom trojboji: drep, mŕtvy ťah a tlak na lavičke a zároveň utvoril aj 3 svetové rekordy.

• Peter Petrovič strieborný na Majstrovstvách Európy DEAF juniorov v bedmintone

• 05.10.2022 07:50
        • Na prelome septembra a októbra sa konali v Litve konali  dva významné turnaje nepočujúcich športovcov v bedmintone. Najprv Majstrovstvá Európy juniorov a Majstrovstvá Európy dospelých. Na oba sa prebojoval Peter Petrovič – žiak III.A. Svoje účinkovanie zavŕšil ziskom striebornej medaily na ME DEAF juniorov. Srdečne mu blahoželáme.

• Bronzové oceňovanie  DofE
        • Bronzové oceňovanie DofE

• 03.10.2022 13:51
        • V pondelok, 3.10.2022, v Cikkerovej sieni na Radnici, za účasti vedenia DofE na Slovensku, zástupkyne BBSK a najmä úspešných Dofákov a ich Vedúcich z celého stredného Slovenska, prebehlo slávnostné oceňovanie DofE. Naši bronzoví Mária Babeľová, Ľuboš Duľa, Tatiana Turianska, Barbora Ollerová a Ema Valachová si prevzali svoje diplomy a jedinečné odznaky ako uznanie za ich cieľavedomosť, vytrvalosť a vnútornú motiváciu počas plnenia jednotlivých aktivít.