• Majstrovstvá kraja v silovom päťboji žiakov stredných škôl

• 28.04.2022 17:16
        • Dňa 27.4 2022 sa v telocvični Gymnázia M. Kováča uskutočnilo krajské kolo v silovom päťboji (tlak v ľahu na lavičke, zhyb na hrazde, bicepsový zhyb, kľuk na bradlách a drep). Tím našej školy príkladne zabojoval a odniesol si celkové víťazstvo.
        • 150. výročie úmrtia Andreja Sládkoviča (dobrovoľnícka akcia)

• 28.04.2022 17:08
        • Nášmu GAS-ku sa  podarilo byť súčasťou  (7.4. 2022 - pred veľkonočnými sviatkami a pred 150. výročím úmrtia Andreja Sládkoviča)  jednej krásnej akcie,  na ktorej sa dalo dokopy 80 úžasných ľudí vrátane malých žiakov, stredoškolákov, ale aj dospelých.  Vyčistili sme Evanjelický cintorín v Radvani, hrob Andreja Sládkoviča, ale aj lesík a Radvanský kopec.
        • 1. ročník Veľkonočného turnaja v stolnom tenise

• 21.04.2022 12:36
        • Dňa 13.4 2022 sa v sále Gymnázia Andreja Sládkoviča uskutočnil 1. ročník Veľkonočného turnaja v stolnom tenise. Turnaja sa zúčastnilo  43 chlapcov a 12 dievčat. Pre vysoký počet účastníkov sa turnaj hral formátom vyraďovacieho pavúka. Počas turnaja do sály prichádzali triedy z celej školy podporovať svojich spolužiakov a kamarátov, čím vytvorili skvelú atmosféru.
        • Úspech na Krajskom kole Biologickej olympiády – projektová časť

• 04.04.2022 18:30
        • Krajské kolo 56. ročníka biologickej olympiády kategórie A - projektová časť sa uskutočnila 22.3.2022 v dištančnej podobe. Študentky GAS sa tento rok zúčastnili projektovej časti súťaže Biologickej olympiády. Svojimi skvelými odbornými prácami zabodovali a získali skvelé 1. a 2. miesto. Ich mená sa dozviete tu.
        • Úspech na Krajskom kole SOČ

• 04.04.2022 18:24
        • Študenti GAS sa aj tento rok zúčastnili súťaže SOČ – Stredoškolská odborná činnosť.

Krajské kolo súťaže SOČ prebehlo online formou 1.4.2022, kde vo veľkej konkurencii prác naša žiačka získala krásne 3. miesto v odbore Biológia. Z jej výsledku sa tešíme a srdečne jej blahoželáme.
          Jej meno a mená úspešných riešiteľov nájdete tu.