• DSD II- Nemecký jazykový diplom stupňa II

• 14.12.2020 20:54
        • Dňa 14.12.2020 sa na našom gymnáziu opäť po dvoch rokoch konali aj ústne skúšky DSD II (Nemecký jazykový diplom II), ktorých sa zúčastnili piati žiaci z nášho gymnázia, a to z tried IV.A a IV.C. Táto ústna skúška pozostávala z dvoch častí, ktoré naši kandidáti úspešne zvládli na úrovni C1.

• Olympiáda v ruskom jazyku

• 03.12.2020 20:04
        • V stredu 2.12.2020 sa online formou uskutočnila OLYMPIÁDA V RUSKOM JAZYKU. Olympiády sa zúčastnilo 16 študentov zo všetkých štyroch ročníkov a v príjemnej atmosfére si zmerali svoje vedomosti v troch kategóriách.
        • Olympiáda ľudských práv

• 03.12.2020 19:57
        • 2. decembra 2020 sa uskutočnilo školské kolo Olympiády ľudských práv. Vzhľadom na aktuálnu situáciu malo netradičnú formu online diskusie na hodine spoločenskovedného seminára.
        • Olympiáda v nemeckom jazyku

• 29.11.2020 13:01
        • Dňa 27.11.2020 sa na našej škole uskutočnila Olympiáda v nemeckom jazyku, ktorá prebehla online formou. Súťaže sa zúčastnilo 19 žiakov v dvoch kategóriách, ktorí si zmerali svoje znalosti v nemeckom jazyku.

• 29.11.2020 12:43
        • Naša škola sa posledný novembrový týždeň zapojila do celoslovenského charitatívneho projektu pre seniorov. Každý účastník tohto výnimočného projektu prežíval neskutočnú radosť pri balení krabičky, ktorá poteší babičky a deduškov v Domove dôchodcov na Jilemnického ulici v Banskej Bystrici tieto Vianoce. Škoda, že krabičky nemôžeme odovzdať osobne, kvôli súčasným pandemickým opatreniam.