• XVI. ročník súťaže Fermiho úlohy

• 16.01.2022 20:33
        • Súťaž už po 16.krát organizuje Prírodovedecká fakulta Univerzity Palackého Olomouc. Všetci  naši zúčastnení žiaci sa stali úspešnými riešiteľmi a ani tento rok sme neostali bez "medaily"  - po prvom kole v kategórii kolektívov je naše družstvo na výbornom 3. mieste.
        • Naši žiaci na prvých dvoch miestach v riešení fyzikálnych úloh FYZKUS

• 14.01.2022 19:33
        • S fyzikou to myslia vážne nielen naši žiaci, ktorí sa umiestnili v prvom kole súťaže FYZKUS v banskobystrickom kraji na prvých dvoch miestach spomedzi študentov stredných škôl a gymnázií , ale aj ďalší ich spolužiaci, ktorí v kraji obsadili 4 miesta v prvej desiatke najlepších žiakov.
          Držíme im palce v ďalšej práci.

• Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku

• 14.01.2022 21:15
        • Všetky 3 naše študentky sa v okresnom kole Olympiády v anglickom jazyku, ktorá sa uskutočnila v online podobe 13.1.2022, stali úspešnými riešiteľkami, k čomu im blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy.
        • Školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku

• 05.12.2021 14:30
        • Dňa 26.11.2021 sa uskutočnilo školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku, ktoré prebehlo online formou. Súťaže sa zúčastnilo 17 žiakov v troch kategóriách, ktorí si zmerali svoje znalosti v nemeckom jazyku.
        • BEST IN ENGLISH – Naj angličtinár

• 27.11.2021 19:04
        • V piatok 26.novembra sa tradičnej novembrovej súťaže po vlaňajšej prestávke zúčastnilo 25 žiakov III.A triedy. V online teste si zmerali sily v medzinárodnej konkurencii.