• Lyžiarsky 1.C, 1.D

• 16.03.2023 13:18
      • V dňoch od 6.3. do 10.3.2023 sa triedy 1.C a 1.D Gymnázia Andreja Sládkoviča zúčastnili lyžiarskeho kurzu v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly.

• Žiaci boli rozdelení do štyroch lyžiarskych skupín a osobitného družstva snowboardistov.  Na hladký priebeh kurzu dohliadal profesorský zbor zložený z p. p. Kamasa, p. p. Daniša, p. p. Trhana, p. p. Cabanovej a p.p. Kaňuka. Počas týždňa sa zo žiakov vytvoril úžasný kolektív  a to nielen vďaka tomu, že sme celý deň strávili spolu na kopci, ale aj vďaka dlhším cestám autobusom. Počasie nám veľmi neprialo, zažili sme sneženie, dážď a jeden deň aj slnko. Žiaci využili všetky možné trasy na Zahradišti. Štvrtej skupine a snowboardistom sa venovali osobitne profesionálni inštruktori, ktorí naučili a pomohli zlepšiť techniku aj úplným začiatočníkom. Príjemný týždeň sme zakončili v piatok vo wellness centre Gothal  kvôli nepriaznivým podmienkam, kde sme odbúrali únavu z celého týždňa.