• Prvým víťazom bystrickej Stredoškolskej ligy Gymnázium Andreja Sládkoviča

• 11.05.2023 07:20
      • V stredu 3. mája sa v telocvični na Magurskej konal finálový turnaj pilotného ročníka banskobystrickej Stredoškolskej ligy v malom futbale, kde sme vo finále v penaltovom rozstrele zdolali Spojenú školu Školská a stali sme víťazom celého turnaja. Viac informácií a fotografie na bbonline.sk
      • Dňa 3.5.2023 sa hráči nášho gymnázia zúčastnili na pilotnom ročníku Banskobystrickej stredoškolskej ligy v malom futbale. Celkovo sa zúčastnilo na turnaji 16 stredných škôl z BB. Naši chlapci v prvom zápase finálovej časti nastúpili proti Strednej Zdravotnej škole a vyhrali presvedčivo 3:1. V druhom zápase sme sa stretli s tradičným a nerozlučným rivalom, s Gymnáziom J.G.T., a bola to dráma až do konca, keď väčšinu zápasu GJGT viedlo (4 min. pred koncom 3:1) naši vyrovnali a v penaltovej dráme vyhrali 3:2. Vo finále si naši poradili aj so Strednou Spojenou školou zo Školskej 5. Po priebehu 1:1 opäť rozhodli pokutové kopy a naši zvíťazili 3:2. Česť porazeným a našim chlapcom sláva.