• Srdce na dlani

• 20.01.2023 13:25
        • Pri príležitosti Medzinárodného dňa dobrovoľníctva bolo vyučujúcim GAS p. J. Findrovej, L. Gundovej, M. Kadlečkovej, R. Schmidtovej a L. Lipovskej udelené SRDCE NA DLANI za podporu dobrovoľníctva v rámci ich pôsobenia pre Medzinárodnú cenu vojvodu z Edinburghu - DofE.
        • # EkoAlarm – rovesnícke vzdelávanie

• 22.12.2022 12:58
        • V dňoch 16. 12. a 19.12 sa študenti 4. tried  GAS-ka zúčastnili rovesníckeho vzdelávania vzdelávania s témou „Prečo triediť odpad“, v rámci projektu # Eko Alarm, pod záštitou nadácie Živica.

Na našej škole boli vytvorené akčné tímy z vyškolených žiakov, ktorí v rámci rovesníckeho vzdelávania informovali a aktívne vzdelávali svojich spolužiakov o problematike triedenia odpadu.

• Vianočný kvíz

• 22.12.2022 11:39
        • Dňa 20.12.2022 sa na GAS -ku uskutočnil Vianočný zábavno-vedomostný kvíz, ktorý preveril vedomosti, ale aj zručnosti našich študentov. Zúčastnilo sa 10 súťažných triednych tímov. Akcia prebiehala v príjemnej predvianočnej atmosfére.

Výsledky súťaže:

1. miesto - N. Lispuchová, L. Filipková  z 2.D triedy
          2. miesto – N. Kádašiová, S. Murín, L. Šalamúnová z 3.B triedy
          3. miesto – T. Vrťo, N. Bruchániková, A. Uhlíková  z 3.B triedy

Všetkým výhercom gratulujeme.

• Roman Crossfit Challenge 2022

• 21.12.2022 11:10
        • Dňa 20.12.2022 sa vo vynovenej telocvični GAS uskutočnil po 3 rokoch ďalší ročník obľúbenej súťaže v crossfite (cvičenia pozostávajúce z metabolických kondičných cvičení a vzpierania).
        • Majstrovstiev Slovenska juniorov a seniorov v plávaní

• 21.12.2022 10:57
        • Dňa 17.12.2022 v Šamoríne sa žiak 2.D triedy Jakub Dolinský zúčastnil Majstrovstiev Slovenska juniorov a seniorov v plávaní. V disciplíne 200m prsia sa umiestnil na 2.mieste a neskôr vo finále vyhral celkové 3. miesto, ku ktorému mu srdečne gratulujeme a taktiež mu ďakujeme aj za peknú reprezentáciu školy.