- Futsal 2012/13
- Bedminton 2012/13
- Majstrovstvá SRBSKA v halovom veslovaní 2012/13
- XIV. ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v halovom veslovaní 2012/13
- Olympiáda v NJ 2012/13
- GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA v 2012/13
- Medzinárodný projekt z chémie
- Olympiáda v AJ a NJ v 2012/13
- III. Medzinárodné majstrovstvá Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní 2012/13
- Olympiáda v NJ v 2013/ 2014
- Olympiády zo SJ 2013/14
- Bystrická Improliga 2013/14
- Olympiády v AJ 2013/14
- Veslársky maratón
- Biologická olympiáda 2013/14
- Obvodné kolo olympiády v AJ 2013/14
- Olympiáda šk. kolo Francúzskeho jazyka 2013/14
- Krajské kolo Olympiády zo SJaL 2013/14
- 4. ročník Majstrovstiev Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní 2013/2014
- Filmového festivalu fyziky 2013/14
- Krajské kolo chemickej olympiády kategória C 2013/14
- Maratón 2014/15
- Kalokagatia 2014/15
- Horehronské hry 2014/15
- crossfit 2014/15
- Halové veslovanie 2014/15
- halovoý triatlon 2014/15
- krajské kolo chemickej olympiády 2014/15
- Ocenenie pre Evu SLANČÍKOVÚ 2015
- PRVÉ MIESTO V KRAJSKOM KOLE olympiády zo slovenského jazyka 2014/15
- Krajské kolo Biologickej olympiády 2014/15
- Krajská prehliadka SOČ 2014/15
- Školský rok 2015/16
III. Medzinárodné majstrovstvá Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní 2012/13
III. Medzinárodné majstrovstvá Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní
V stredu 5. 12. 2012 úspešne prebehol už 3. ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní, ktorý sa uskutočnil pod záštitou predsedu BBSK Ing. Vladimíra Maňku. Preteky bolo možné sledovať aj online na www.tveso.sk a aj na www.infonet.tv.
Na šampionáte si zmeralo sily celkovo 36 tímov a to v 5 kategóriách v štafetách na 4x500m. Do súťaže sa zapojilo 15 slovenských škôl, ako aj školy zo Srbska a Maďarska.
Medzinárodné majstrovstvá sa konali v sále Gymnázia Andreja Sládkoviča a zúčastnili sa aj družstvá GAS :
2. miesto obsadilo družstvo :
1-2. roč. dievčatá - Longauerová S. II.B. Omastová M. II.E, Dianová N. II.E, Dubecká V. I.D
2. miesto obsadilo družstvo :
1-2. roč. chlapci – Ivanič S. II.E, Nosko J. II.A, Babjak S. II.B,Nigríni M. II.B
2. miesto obsadilo družstvo :
3-4 roč. chlapci – Kontúr J. IV.C,Janečko I. IV.C, Gajdoš M., Murček,J.IV.D
1.miesto obsadilo družstvo
3-4 roč. dievčatá – Kucbelová M.IV.C, Muránska P.III.D, Macková D.III.A, Svoreňová E. III.A
1.miesto obsadilo družstvo
Pedagógov : Lichtner P., Slančíková M., Brutovský J., Kamas R.
Ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy
Výsledky:
Kategória: Chlapci 1.-2. ročníkPoradie
Škola
Čas
1.
Gymnázium A. Vambéryho, Dunajská Streda
06:09,1
2.
Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica
06:14,4
3.
Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej, Prešov
06:20,9
4.
Novi Sad, Srbsko
06:29,2
5.
Hotelová a obchodná akadémia, Brezno
06:32,9
6.
SPŠ elektrotechnická, Košice
06:42,9
7.
Balašské Ďarmoty, Maďarsko
06:46,0
8.
SOŠ Jánošíkova, Nové Mesto n/Váhom
06:46,1
9.
Školský internát, Medická 2, Košice
06:58,1
10.
Obchodná akadémia, Pezinok
07:05,3
11.
Obchodná akadémia, Banská Bystrica
07:27,8
Kategória: Dievčatá 1.-2. ročník
Poradie
Škola
Čas
1.
Gymnázium A. Vambéryho, Dunajská Streda
07:24,2
2.
Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica
07:28,3
3.
Gymnázium Pierra de Coubertina, Piešťany
07:29,5
4.
Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej, Prešov
07:41,8
5.
Obchodná akadémia, Považská Bystrica
07:54,0
6.
Stredná zdravotnícka škola, Banská Bystrica
08:24,0
Kategória: Chlapci 3.-4. ročník
Poradie
Škola
Čas
1.
Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej, Prešov
05:58,2
2.
Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica
06:00,4
3.
Gymnázium A. Vambéryho, Dunajská Streda
06:02,5
4.
SPŠ, Dubnica n/Váhom
06:18,7
5.
Školský internát "B", Medická 2, Košice
06:18,9
6.
Hotelová a obchodná akadémia, Brezno
06:28,3
7.
Školský internát "A", Medická 2, Košice
06:30,2
8.
Gymnázium A. Sládkoviča, Krupina
06:44,0
9.
Spojená škola, Nitra
07:15,8
Kategória: Dievčatá 3.-4. ročník
Poradie
Škola
Čas
1.
Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica
07:21,1
2.
Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej, Prešov
07:24,7
3.
Gymnázium A. Vambéryho, Dunajská Streda
07:31,5
4.
Hotelová a obchodná akadémia, Brezno
07:37,6
5.
Školský internát, Medická 2, Košice
07:52,1
6.
Spojená škola, Nitra
07:53,5
7.
Spojená škola, Nováky
07:56,0
8.
Obchodná akadémia, Banská Bystrica
08:41,1
Kategória: Pedagógovia a zamestnanci
Poradie
Škola
Čas
1.
Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica
06:39,5
2.
Školský internát, Medická 2, Košice
07:21,4
Bližšie informácie jako aj fotodokumentáciu si môžete pozrieť na stránke :
www.sahv.sk