• Knižná zbierka

• 24.09.2023 19:11
        • Vážení rodičia, milí študenti,
          v súvislosti s procesom implementácie IB Diplomového programu na GAS Vás prosíme o spoluprácu pri zabezpečovaní publikácií do vznikajúcej knižnice.
        • Telesná výchova trochu inak

• 03.04.2023 13:26
        • V marci 2023 absolvovali dievčatá 3. a 4. ročníka v rámci telesnej výchovy kurz sebaobrany,  ktorý pre ne pripravili príslušníci KR PZ v Banskej Bystrici. Dievčatá sa učili základné hmaty a údery, aby sa vedeli brániť v prípade útoku.

• Náš študent medzi najlepšími športovcami mesta

• 01.04.2023 19:37
        • Najúspešnejší banskobystrickí športovci uplynulého roka sa stretli v Robotníckom dome na odovzdávaní ocenení Najlepší športovci mesta Banská Bystrica za rok 2022Medzi ocenenými nechýbal ani reprezentant v bedmintone Peter Petrovič, študent 3.A.
        • Ako sme pomáhali s predpoveďou počasia

• 27.03.2023 07:36
        • Počas štvrtka 23. marca sme sa zúčastnili exkurzie do Gánoviec pri Poprade. Využili sme to, že SHMÚ malo vo svojich strediskách deň otvorených dverí a zavítali sme do Aerologického a radiačného centra v Gánovciach.
        • DSD I- Nemecký jazykový diplom stupňa I

• 22.03.2023 08:46
        • V dňoch 20. a 21.03.2023 sa na našom gymnáziu aj v tomto školskom roku konali ústne skúšky DSD I (Nemecký jazykový diplom I), ktorých sa  zúčastnilo 19 žiakov z nášho gymnázia, a to z tried III.A, III.C, III.D, IV.A a IV.C.