• Majstrovstvá SR juniorov vo volejbale

• 11.05.2023 14:14
        • V dňoch 6.-8.mája 2023 sa v Bratislave uskutočnili Majstrovstvá SR juniorov vo volejbale.
          Náš žiak Ivan Jašek (1.A) a jeho  volejbalový tím ŠVK Tatran Banská Bystrica v silnej konkurencii obsadili úžasné tretie miesto.
          Blahoželáme a prajeme veľa úspechov už na najbližších Majstrovstvách SR kadetov.

• Stretnutie učiteľov anglického jazyka

• 05.05.2023 13:58
        • V Americkom centre Banská Bystrica sa 4. 5. 2023 uskutočnilo stretnutie učiteliek a učiteľov anglického jazyka - English Language Teachers‘ Meetup so zástupcami organizácií Fulbright Slovakia, FLEX Slovakia a Veľvyslanectva USA, ktorí predstavili aktuálnu ponuku študijných programov pre slovenských študentov.
        • Kvíz o Slovensku

• 05.05.2023 13:49
        • Dňa 4.5. 2023 sa ako náhradný program pre žiakov 2. a 3. ročníka uskutočnil kvíz o Slovensku, ktorý pripravil Marko Filipko (III.D). V štyroch kolách žiaci preukázali, čo vedia, ale získali aj nové vedomosti. Víťazi si odniesli žolíka, ktorým sa môžu ospravedlniť z neohláseného skúšania.
        • Majstrovstvá kraja v halovom veslovaní

• 28.04.2023 13:04
        • Dňa 25.4. 2023 hostilo naše gymnázium premiérový ročník Majstrovstiev kraja v halovom veslovaní.
          Z radov našich „Gasákov“ sa predstavili až dva tímy a oba boli medailovo úspešné. Okrem domácich tímov k nám pricestovalo ďalších 7 tímov, ktoré reprezentovali svoje školy v najlepšom svetle.