• Historicko–jazyková exkurzia

• 24.09.2023 18:42
        • V dňoch od 10.09. – 14.09.2023 sa žiaci našej školy zúčastnili „Historicko–jazykovej exkurzie“: Praha, Moritzburg, Drážďany, Postupim, Berlín a Spreewald.
          Žiaci sa dozvedeli veľa z histórie aj zo súčasnosti navštívených miest a zároveň si mohli overiť aj svoje jazykové znalosti.

• Workshop o Smernici o akademickej čestnosti

• 08.09.2023 15:43
        • Dňa 8.9.2023 sa študenti 1. ročníka zúčastnili workshopu, na ktorom sa po 1.krát na GAS stretli so Smernicou o akademickej čestnosti, ktorá je od tohto školského roka súčasťou Školského poriadku GAS, a ktorú sa postupne všetci budeme učiť dennodenne používať a dodržiavať.
        • Multikultúrny kvíz

• 08.09.2023 15:35
        • Hneď počas 2. dňa nového školského roka si študenti 2. ročníka preverili svoje vedomosti o krajinách, ktorých jazyky sa na GAS vyučujú. Multikultúrny kvíz sa skladal zo 4. kôl a študenti postupne absolvovali doplňovacie, krúžkovacie, obrázkové a hudobné kolo.
        • 1.miesto - Majstrovstvá Európy

• 30.06.2023 17:55
        • Dňa 25.06.2023 sa v Českej Lípe (Česká republika) konali Majstrovstvá Európy v silovom trojboji, v tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu, ktorých sa zúčastnil žiak našej školy, Tomáš Parížek z III.B triedy.
          Tomáš v kategórii do 67,5 kg obsadil krásne víťazné 1. miesto a v absolútnom poradí bez rozdielu hmotnosti na body, krásne 2. miesto.

• Úspechy na  krajskom kole a celoštátnom kole  SOČ
        • Úspechy na krajskom kole a celoštátnom kole SOČ

• 30.06.2023 10:07
        • Dňa 31. marca 2023 sa uskutočnila krajská prehliadka prác SOČ prezenčnou formou. Zúčastnilo sa jej celkovo 95 prác, z toho 8 našich úspešných študentov súťažilo v piatich odborných kategóriách.

Naši študenti bojovali a reprezentovali našu školu so cťou. Teší nás veľký úspech našich žiakov, ktorí získali v dvoch rôznych kategóriách 2. a 3. miesto.