• Slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení

• 02.06.2023 10:52
        • V pondelok 29.5.2023 sme sa rozlúčili s tohtoročnými absolventmi nášho GASka.  Poslednýkrát prešli bránami našej školy, aby si pred zrakmi svojich rodičov, priateľov a učiteľov prevzali maturitné vysvedčenia.
          Želáme im na ceste životom veľa úspechov, šťastia, spoznávanie nových obzorov. Veríme, že si všetky vedomosti, skúsenosti a zážitky uchovajú vo svojej pamäti, a že sa im v živote splnia všetky sny a túžby.

• GASko žne úspechy aj v chemickej olympiáde

• 13.06.2023 13:09
        • V máji sa uskutočnilo krajské kolo chemickej olympiády, kde sa prebojovali traja naši šikovní prváci. Všetci boli úspešní riešitelia, z čoho sa tešíme a gratulujeme im. Obzvlášť veľká gratulácia patrí Nine Kaliskej, žiačke 1.D triedy, ktorá obsadila na krajskom kole krásne 2.miesto.

• Majstrovská Slovenskej republiky vo volejbale kadetov

• 30.05.2023 12:56
        • Posledný májový týždeň sa vo Svidníku uskutočnili Majstrovská Slovenskej republiky vo volejbale kadetov. Žiak našej školy Ivan JAŠEK (1.A) a jeho tím v ťažkej konkurencii vybojovali výborné druhé miesto. K úspechu srdečne blahoželáme a prajeme ďalšie volejbalové úspechy.

• Drsná družina junior

• 30.05.2023 07:14
        • Dňa 27. mája 2023 sa študenti našej školy Melánia Melichová 2.A, Eliška Fašková 2.A, Sára Mišurová 3.D, Patrik Tóth 2.A a Michael Rusina 2.D zúčastnili silovo vytrvalostnej súťaže „Drsná družina junior“ , ktorá sa konala v Detve.
        • Rozlúčka s maturantmi

• 13.05.2023 07:46
        • 12.5.2023 bol posledným vyučovacím dňom našich štvrtákov. Dnes pre nich žiaci tretieho ročníka  spolu so svojimi triednymi profesorkami zorganizovali rozlúčku. Naša škola ožila hudbou, dobrou náladou a spomienkami na štyri roky štúdia, ktoré ubehli ako voda. Dokonca padlo aj zopár slzičiek dojatia, keď si naši maturanti plne uvedomili, že dnes to už bolo naozaj naposledy, čo do školy vstúpili ako bežní študenti. Teraz ich čaká akademický týždeň a po ňom ústne maturitné skúšky. Milí maturanti, budeme Vám všetci držať palce.