• Deň narcisov 2023

• 27.04.2023 07:37
        • Dobrovoľníci z Gymnázia A. Sládkoviča ukázali veľké srdceodhodlanie pomôcť počas tejto zbierky. Spoločne vyzbierali krásnu sumu, viac ako 4000 eur. V dobrovoľníctve sa umiestnili na 1. mieste medzi školami v našom meste.

• Novootvorené laboratórium 3D tlače

• 16.05.2023 08:29
        • Naše nové laboratórium 3D tlače je už otvorené a prístupné aj pre žiakov. Veľká vďaka patrí najmä dvom našim žiakom Karolovi Končokovi a Šimonovi Gajdošovi, ktorí výraznou mierou prispeli k vytvoreniu laboratória a k naplneniu tejto myšlienky.
        • Univerzitná noc literatúry

• 20.04.2023 14:11
        • 18. apríla 2023 sa študenti 3.D triedy zúčastnili v rámci vyučovania slovenského jazyka a literatúry tradičnej a veľmi obľúbenej aktivity FF UMB. Ďakujeme za príjemne strávený večer. Ponúkame vám hodnotenie UNL študentkou J. Lilkovou:

• Laser run 1. miesto v krajskom kole

• 20.04.2023 14:06
        • Dňa 19.4. 2023 sa naši žiaci zúčastnili na krajskom kole súťaže Laser run (streľba z laserovej zbrane v kombinácii s behom) v disciplíne mix štafety stredných škôl, ktorá sa konala na pôde Strednej športovej školy v Banskej Bystrici. V zložení: Zdenko Kanoš, Michael Rusina, Ema Kašparová a Karin Kuncová sa náš tím umiestnil na prvom mieste,
        • Sústredenie riešiteľov fyzikálnej olympiády

• 16.04.2023 19:24
        • Žiaci našej školy  sa zúčastnili sústredenia za účelom prípravy na fyzikálnu olympiádu, ktoré sa uskutočnilo na UMB v Banskej Bystrici. Študenti si porovnali svoje postupy riešenia úloh s teóriou, ktorú im prednášali pracovníci katedry fyziky.