• Okresné kolo ONJ

• 19.01.2024 13:55
        • Dňa 18.01.2024 sa na Súkromnom Gymnáziu v Banskej Bystrici konalo OK ONJ, ktorého sa zúčastnili a svoje znalosti v tomto jazyku prezentovali aj žiačky našej školy: I. Gašparová – I.A, S. Viglaská – II.A, N. Šaškievičová a M. Bučeková – III.D.
          Všetkým našim žiačkam ďakujeme za reprezentáciu našej školy v tomto kole a srdečne blahoželáme Ivke k veľmi peknému 4. miestu.

• Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku

• 18.01.2024 09:14
        • Dňa 17. 1. 2024 sa na Gymnáziu M. Kováča v Banskej Bystrici uskutočnilo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku. Jakub Koška z 2.A a  Diana Berková zo 4.B skončili ako úspešní riešitelia a Adam Peter Thompson z 2.A sa umiestnil na skvelom 2. mieste. Všetkým im srdečne blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy.
        • Olympiáda kritického myslenia

• 12.01.2024 17:16
        • V škole panovala vianočná atmosféra a štvrtáci ešte žili svojimi stužkovými slávnosťami, keď sa v utorok 12.12. uskutočnilo školské kolo Olympiády kritického myslenia. Prebehlo formou celoslovenského online testu a na výsledky sme si teda museli dlhšie počkať.
          Víťazom sa stal Damian Knoth zo IV.A. Tesne za ním sa na 2. mieste umiestnil Matúš Kudlička zo IV.B, 3. miesto obsadil Tomáš Parížek zo IV.B a 4. miesto sa ušlo Valérii Knapčokovej zo IV.A.
          Všetci štyria postupujú ďalej. Blahoželáme a prajeme veľa úspechov na krajskom kole.

• Ekonomická olympiáda

• 11.01.2024 16:18
        • Ešte v predvianočnom období – v stredu 13. decembra – sa uskutočnilo školské kolo Ekonomickej olympiády. Prebehlo formou celoslovenského online testu a na výsledky sme si teda museli počkať. Víťazom sa stal Damian Knoth zo IV.A. Blahoželáme mu a držíme palce na krajskom kole.

• Získali sme ocenenie "Škola s dobrým srdcom"

• 10.01.2024 10:01
        • Gymnázium A. Sládkoviča sa stalo dôležitou súčasťou zbierky Koľko Lásky sa zmestí do krabice od topánok v roku 2023, za čo od občianskeho združenia Koľko Lásky získalo čestné ocenenie "Škola s dobrým srdcom".

Tešíme sa, že aj vďaka nám bola zbierka tento rok úspešná a potešila desaťtisíce seniorov po celom Slovensku. Spoločne sme to dokázali!

Podakovanie_a_ocenenie_pre_skoly.pdf