• Dobročinná zbierka „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok.“

• Naša škola sa aj tento školský rok zapojila do dobročinnej zbierky s názvom „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok.“  Sme nesmierne vďační za to, že sa medzi GAS-ákmi našlo dostatok ľudí s dobrým a veľkým srdcom, ktorí prispeli. Cez dobročinnosť sa snažíme zamerať náš pohľad na ľudí, ktorí potrebujú našu pomoc a všímavosť. Často sa totiž stáva, že si zatvárame oči tam, kde je potrebná pomoc.
        • LaserRun

• Študenti našej školy Karin Koncová a Nina Znášiková z I.B, Michael Rusina z II.D a Marko Filipko z III.D sa dňa 1.12.2022 zúčastnili športovej súťaže LaserRun, ktorá sa konala v športovej hale SŠŠ.
          • LaserRun

• # EkoAlarm workshop

• Študenti GAS-ka sa 14.10.2022 zúčastnili I. online modulu mentorského vzdelávania s témou „Prečo triediť odpad“, v rámci projektu # Eko Alarm, pod záštitou nadácie Živica.

Na našej škole boli vytvorené akčné tímy z aktívnych žiakov, ktorí budú zaškolení prostredníctvom III. interaktívnych online modulov. Takto nadobudnuté vedomosti budú vyškolení mentori posúvať ďalej svojim spolužiakom v celej škole prostredníctvom rovesníckeho vzdelávania.

• Prianie

• Príjemné prežitie vianočných sviatkov, pevné zdravie, veľa síl, pracovnej i osobnej pohody a úspešné vykročenie do nového roku 2023,

praje za celý kolektív zamestnancov

PhDr. Iveta Onušková, riaditeľka školy

• ROMAN CrossFit Challenge 2022

• Keď ho miluješ (CrossFit), nie je čo riešiť, a preto neváhaj a príď si otestovať svoju výkonnosť v jednom z najpopulárnejších tréningových programov súčasnosti, ktorý je dnes neodmysliteľnou súčasťou tréningovej prípravy mnohých špičkových športovcov. Dňa 20.12.2022 o 9:00 sa uskutočnia majstrovstvá školy v zimnom CrossFite pre kategórie  chlapcov a dievčat v telocvični GAS. Zraz súťažiacich bude o 8:30 v telocvični GAS. Príďte prezutí!

• Jesenné práce v školskom átriu

• V mesiacoch október a november prebiehali v školskom átriu jesenné práce spojené so sadením jarných cibuľovín, odstránením odkvitnutých kvetov zo záhonov, zazimovaním trvaliek vysadených v kvetináčoch, odstránením kvetináčov s odkvitnutými letničkami a s celkovou úpravou záhonov a átria.
        • Záložka do knihy spája školy

• Národný inštitút vzdelávania a mládeže v spolupráci so Slovenskou pedagogickou knižnicou vyhlásila k Medzinárodnému mesiacu školských knižníc 2022, 11. ročník celoslovenského projektu pre stredné školy Záložka do knihy spája slovenské školy s témou „Najlepší fantasy príbeh podľa mňa vyzerá takto...“